رئیس کمیته امداد رشتخوار خبر داد؛

اعزام ۱۵۰ زن مددجوی رشتخواری به مشهد مقدس

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رشتخوار همزمان با ایام دهه امامت و ولایت از اعزام 150 زن مددجوی سرپرست خانوار این شهرستان در قالب طرح معین الضعفا به مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش چهل ماه نیوز،مجید حسین‌زاده رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رشتخوار صبح امروز از اعزام زنان سرپرست خانوار تحت پوشش این نهاد به مشهد مقدس خبر داد و افزود:  در قالب طرح معین الضعفا بیش از ۱۵۰ زن سرپرست خانوار و تحت پوشش این نهاد همزمان با ایام دهه امامت و ولایت به مشهد مقدس اعزام شدند.

 

وی با اشاره به اینکه مددجویان به مدت یک روز در جوار امام مهربانی‌ها مهمان این امام همام خواهند بود، اظهار داشت: مددجویان علاوه بر زیارت و برنامه‌های فرهنگی، مذهبی از ضیافت غذای حضرت نیز بهره‌مند خواهند شد.

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان رشتخوار در ادامه از توزیع ۱۴۰ بسته تحصیلی به ارزش هر بسته ۷۵۰ هزار ریال در مناطق محروم این شهرستان  توسط کمیته امداد خبر داد، و یادآور شد: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید ۱۴۰ دانش آموز محروم در بخش جنگل شهرستان رشتخوار از بسته‌های تحصیلی، شامل کیف، کتاب، دفتر و دیگر اقلام مورد نیاز تحصیلی بهره‌مند می‌شوند.

 

حسین‌زاده با درخواست از خیرین همیشه در صحنه این شهرستان جهت همیاری نهاد کمیته امداد در خدمت رسانی بیشتر به نیازمندان، گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رشتخوار بیش از ۴۳۰ دانش آموز تحت پوشش دارد.

 

انتهای پیام/

ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای