ازدواج به سبک اسلامی؛

عروس و داماد جنگلی زندگی مشترک خود را با سفر به کربلای معلی آغاز کردند

بعد از هزینه‌های میلیونی مجالس عروسی در شهر جنگل رشتخوار حرکت شایسته ازدواج به سبک اسلامی مورد استقبال مردم، و مسئولین در شهر جنگل رشتخوار قرار گرفت.

 

به گزارش چهل ماه نیوز، بعد از هزینه‌های میلیونی مجالس عروسی در شهر جنگل رشتخوار حرکت شایسته ازدواج به سبک اسلامی مورد استقبال مردم، و مسئولین در  شهر جنگل رشتخوار قرار گرفت.

 

اين زوج ، كه سعي كردند زندگي خود را با برگزاري يك مراسم ساده با اقتداء به ائمه اطهار (ع) و فارغ از تجملات و هزينه هاي سنگين، شروع كنند، هزينه عروسي خود را صرف هزينه سفر به عتبات عاليات كردند.

 

 

در استقبالی که امروز با حضور امام جمعه، بخشدار و بخشی از مسئولین محلی شهر جنگل رشتخوار انجام شد، حجت الاسلام  روح الله توکلی  امام جمعه شهر جنگل رشتخوار ضمن تبریک به این دو زوج جوان در جمع مردم حاضر در این استقبال، گفت: ازدواج ساده و بدور از تجملات، ازدواجی است که در دین اسلام بسیار بر آن تاکید شده است، زندگی که با زیارت امام حسین(ع) و قمربنی هاشم (ع) شروع شود، زندگی همراه با برکت و معنویت است.

 
امام جمعه شهر جنگل رشتخوار ضمن اهدای کادوی ازدواج به دو زوج جوان همراه با دیگر مسئولین و مردم حاضر در این استقبال دو زائر حسینی را تا درب منزلشان مشایعت کردند.

 

 

 

انتهای پیام/

  • photo_۲۰۱۷-۰۸-۰۹_۰۸-۳۱-۳۵
  • photo_۲۰۱۷-۰۸-۰۹_۰۸-۳۱-۳۹
  • photo_۲۰۱۷-۰۸-۰۹_۰۸-۳۱-۴۲
  • photo_۲۰۱۷-۰۸-۰۹_۰۸-۳۱-۴۵
  • photo_۲۰۱۷-۰۸-۰۹_۰۸-۳۱-۴۸
ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای