بدون نظر
 
یاداشت؛
خبرنگاری، هنری که با عشق و علاقه آغاز می‌شود
تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۳:۲۲
 
خبرنگار، در نگاه اول زبان گویای مردم و پل ارتباطی بین مردم و مسئولان است، و از آنجا که خبرنگاران در خط مقدم خبر رسانی فعالیت دارند می بایست به نوعی چشم و گوش جامعه باشند.

به گزارش چهل ماه نیوز، خبرنگاری عشق است، به بهانه هفدهم مرداد مصادف با سالروز شهادت مظلومانه شهید محمود صارمی و بدلیل اهمیت شغل خبرنگاری که با” نون والقلم و ما یسطرون” آغاز می شود و گاهی اوقات به شهادت خونین ختم می شود که این روز را روزخبرنگارنامگذاری کرده اند که فرصتی فراهم شود تا مسئولان به تجلیل و حمایت نه مادی بلکه معنوی ازخبرنگاران بپردازند.

 

 

خبرنگار در نگاه اول زبان گویای مردم و پل ارتباطی بین مردم و مسئولان است، و از آنجا که در خط مقدم خبر رسانی فعالیت دارند می بایست به نوعی چشم وگوش جامعه باشند.

 

 

خبرنگاری شغل نیست بلکه هنر است، هنری که با عشق و علاقه آغاز می شود.

خبرنگاری حرفه ای پراسترس و پرتحرک است که اگر اهلش نباشی جایش راکمتر شغل دیگری می تواند بگیرد.

 

 

خبرنگار با گزارشات خود میخواهد دنیایی راکه شاید دیگران نمی‌بینند بهتر نمایش دهد و اگرمشکلی از مشکلات هموطنانش را در مسیر چاره اندیشی وحل شدن قرار داد نه تنها منتی ندارد که باعث افتخارش نیز هست.

 

 

بااین حال هنوزهستند مدیرانی که خبرنگار را مزاحم اوقات خود و مدیریت خودمی دانند، اگر چه برخی نیز به جایگاه خوبی در ارتباط مطلوب باخبرنگاران رسیده‌اند و می دانند که تعامل با خبرنگار یک مزیت تلقی می‌شود.

 

 

 

خبرنگار چشم داشت خاصی از مردم و مسئولان ندارد یک خداقوت او را بس است و البته عملی شدن قول هایی که برای حمایت معنوی از این قشر داده شده، به امید روزی که جایگاه خبر و خبرنگار به شایستگی شناخته شود و همه,خبرنگاران را دوست و امین و مشاور بدانند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مشارکت حداکثری اقتدار و بالندگی برای کشور به بار خواهد آورد ۲ اثر تولیدی فیلم کوتاه آموزش و پرورش رشتخوار به جشنواره کشوری نوجوان سالم راه یافت کشت ۲۵ هکتاری گیاه «کینوا» در رشتخوار مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پشتوانه‌ قوی برای پیشرفت کشور است/ توسعه کشور عامل نگرانی دشمن حل مشکلات امروز کشور در گروی مشارکت حداکثری و انتخاب فرد اصلح است کامیون حمل مرغ زنده غیر مجاز در رشتخوار توقیف شد حضور حداکثری و انتخاب آگاهانه پاسخی کوبنده به معاندان و بدخواهان انقلاب است گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در رشتخوار مشارکت و بصیرت مردم در انتخابات ۱۴۰۰، خرمشهر دیگر را در کشور رقم خواهد زد مدیریت فضای مجازی در کشور، نیازمند شبکه ملی اطلاعات است وظیفه اصلی کاندیدها حفظ امنیت و وحدت ملی در کشور است/ درایت و بصیرت مردمی، روی کار امدن دولت جوان، حزب اللهی را رقم خواهد زد کنار‌گذر رشتخوار با کمک معادن سنگان تکمیل می‌شود