۲ بانده کردن محور تربت حیدریه -رشتخوار اعتبار گرفت

نماینده تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: 200 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح 2 بانده کردن محور تربت حیدریه - سه راهی جنگل در شهرستان رشتخوار منظور شده است.

به گزارش چهل ماه نیوز، سعید باستانی، سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: اعتبار اجرای این طرح به طول ۱۰ کیلومتر، مشترکا توسط سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) و وزارت راه و شهرسازی تامین می شود.

وی با اشاره به آغاز مطالعات طرح، افزود: مطالعه پنج کیلومتر ابتدایی طرح از خروجی تربت حیدریه انجام شده و اکنون در مرحله تعیین پیمانکار است که کار اجرایی آن بزودی آغاز می شود.
باستانی اضافه کرد: مطالعات تکمیلی طرح و ادامه آن تا سه راهی جنگل در محدوده شهرستان رشتخوار نیز تا پایان مرداد امسال پایان می گیرد که به محض پایان اجرای مرحله نخست، مرحله دوم طرح به اجرا درخواهد آمد.
مسیر ترانزیتی تربت حیدریه – خواف به علت ترافیک بالا و رفت و آمد روزانه صدها خودرو و از سویی دوطرفه، عرض کم و غیراستاندارد بودن، سوانح جاده ای و ناگواری را رقم می زند که اجرای این طرح می تواند از میزان تلفات این محور بکاهد.
شهرستان ۲۵۰ هزار نفری تربت حیدریه در ۱۵۰ کیلومتری مشهد واقع است.

انتهای پیام /*

ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای