امام جمعه رشتخوار:

اسلام جدا از حجاب و عفاف معنا ندارد

امام جمعه رشتخوار گفت: اسلام منهای حجاب و عفاف معنا ندارد و عفاف و حجاب بسیار مهم است و در دین ما نیز بر آن تأکید شده است.
رشتخوار

به گزارش چهل ماه نیوز به نقل از قدس آنلاین ،حجت الاسلام مهدی بهره مند در مصلی علی ابن ابی طالب(ع) در خطبه های نماز جمعه  رشتخوار ضمن گرامی داشت سالروز حمله به مسجد گوهرشاد و کشتار مردم به دست رضا خان اضافه کرد: حجاب و عفافی که ما امروز از آن دفاع می کنیم میراث خون هزاران شهید است که باید از آن پاسداری کنیم.

امام جمعه رشتخوار اظهار داشت : حجاب جزء ضروریات دین است وهر مسئولی با موضوع حجاب و عفاف با مماشات برخورد کند با آن مخالفیم چون مخالف با قرآن است.

حجت الاسلام والمسلمین بهره مند گفت:دشمن از ملت ایران سیلی خورده و دنبال سست کردن پایه های انقلاب است که همواره مردم با هوشیاری و اتحاد وهمدلی جواب این حلیه ها را می دهد.

امام جمعه  رشتخوار گفت:  دفاع از حقوق آمران به معروف و ناهیان از منکر وظیفه جدی مسؤلان است و قوه‌ قضائیه باید تدابیر لازم برای حمایت قضایی از آمران به معروف را تدارک ببیند و همه تلاش کنند تا امر به معروف به‌ عنوان یک واجب بزرگ دینی و یک اصل مهم قانون اساسی احیاء شود.

ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای