خطیب جمعه رشتخوار:

شورای نگهبان نبض نظام و ضامن حیات جمهوری اسلامی است

خطیب جمعه شهرستان رشتخوار گفت: حضور شورای نگهبان به‌عنوان یک فیلتر خوب و قوی در‌ عرصه‌های مختلف کشور همواره موجب نامیدی و شکست دشمنان نظام بوده است.

به گزارش چهل ماه نیوز، حجت‌الاسلام مهدی بهره‌مند خطیب جمعه شهرستان رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی‌طالب شهرستان رشتخوار ضمن تسلیت پیشاپیش ایام شهادت امام جعفر صادق(ع) با  اشاره به حماسه بزرگ مردم کشور در مقابله با آشوب گران فتنه ۸۸ گفت: حضور و دفاع جانانه مردم از نظام پیوسته مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان بوده است.

 

وی در ادامه یا تأکید بر اینکه دشمن همواره مخالف همبستگی مردم و ملت ایران بوده و است، افزود: خوف دشمن از حضور همیشگی و با بصیرت مردم درصحنه‌های گوناگون است.

حجت الاسلام بهره‌مند حضور درصحنه را یکی از مهم‌ترین معانی بصیرت عنوان کرد و یادآور شد: بی‌توجهی به مسائل مهم کشور هیچ جایگاهی در بین مردم و مسئولین  ما نداشته و نخواهد داشت، به همین دلیل محبوبیت نظام جمهوری اسلامی ایران را در هیچ کجای دنیا نمی‌توان یافت.

 

وی در ادامه با توجه به‌قرار گرفتن در آستانه ۲۶ تیرماه سالروز تأسیس شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان نبض نظام و ضامن حیات جمهوری اسلامی است.

 

امام‌جمعه شهرستان رشتخوار با اشاره به اینکه دشمن امروز چشم دیدن شورای نگهبان در کشور را ندارد و به هر طریقی در حال تخریب و یا تضعیف این نهاد برآمده است، اظهار داشت: حضور شورای نگهبان به‌عنوان یک فیلتر خوب و قوی در‌ عرصه‌های مختلف کشور همواره موجب نامیدی و شکست دشمنان بوده است.

 

وی همچنین در ادامه با تقدیر از مجموعه شورای نگهبان در جهت نظارت بر برگزاری انتخابات اخیر نیز گفت:  تأخیر و توقف‌های چندساعته صورت گرفته در انتخابات اخیر نیاز به توجه بیشتری داشت، کاهش آرای روستایی در انتخابات اخیر نسبت به دوره‌های قبل قابل‌قبول نیست و مسئولین باید در این زمینه پاسخگو باشند.

 

حجت‌الاسلام بهره‌مند با اشاره به‌قرار گرفتن در آستانه هفته بهزیستی و تبریک این هفته به زحمتکشان در این عرصه نیز گفت: اشخاصی که در اداراتی همچون بهزیستی و کمیته امداد در حال خدمت هستند، باید قدردان این فرصت پیش‌آمده باشند، خدمت به محرومین فرصتی است که در اختیار هر شخصی قرار نمی‌گیرد.

 

خطیب جمعه شهرستان رشتخوار در پایان خواستار توجه و صرفه‌جویی بیشتر مردم با توجه به افزایش مصرف‌ها درزمینهٔ عامل‌های انرژی ازجمله آب، برق شد.

 

انتهای پیام/

 

ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای