فرماندار شهرستان رشتخوار:

خدمت به معلولین و نیازمندان جامعه عبادت ارزشمندی است

فرماندار رشتخوار در دیدار با کارکنان اداره بهزیستی این شهرستان مطرح کرد: خدمت به معلولین و نیازمندان جامعه عبادت ارزشمندی است، که در این راستا باید نهاد بهزیستی خدمات توانبخشی به معلولان را تقویت کند.

 

به گزارش چهل ماه نیوز، خالقداد عرب صبح امروز همزمان با روز بهزیستی و تامین اجتماعی در جمع کارکنان اداره بهزیستی شهرستان رشتخوار ضمن تبریک این روز در خصوص اهمیت وظایف بهزیستی در کلیه حوزه های اجتماعی، توانبخشی، فرهنگی و پیشگیری گفت:  جامعه هدف مجموعه بهزیستی، حمایت مادی و معنوی و توسعه مشارکت‌های مردمی در توجه بیشتر به معلولان است.

فرماندار شهرستان رشتخوار با اشاره به اینکه، یکی دیگر از اهداف مهم نهاد بهزیستی ، توجه به نیازمندان واقعی در جامعه است، خاطرنشان کرد : خدمت به معلولین و نیازمندان جامعه عبادت ارزشمندی است، که در این راستا باید بهزیستی خدمات توانبخشی به معلولان را بیش از پیش تقویت کند.

وی در ادامه یادآور شد: خدمت در نهاد بهزیستی منشاء خیر و برکت دنیوی و اجر اخروی است.

 

 

نماینده عالی دولت در شهرستان رشتخوار با تاکید بر اهمیت آموزش در پیشگیری از ناهجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی در سطح جامعه تاکید کرد و گفت: بیشتر آسیب‌های اجتماعی اعم از اعتیاد، جرائم و طلاق را می‌توان با برنامه‌های پیشگیرانه  قبل از رخ دادن آن جلوگیری کرد.

 

در ادامه نیز مهدی اکبرزاده، رئیس اداره بهزیستی شهرستان رشتخوار ضمن ارائه  گزارشی از عملکرد این نهاد طی یک سال گذشته گفت: امسال طبق سنوات گذشته برای مددجویان تسهیلات پیش بینی کرده ایم و همچنین ۴/۵ میلیون تومان اعتبار پیشگیری از معلولیت ها به رشتخوار تعلق گرفته است، که این شهرستان بیشترین سهم در این زمینه را به خود اختصاص داده است.

 

اکبرزاده در ادامه همچنین از افتتاح پایگاه سلامت اجتماعی کوثر زیر نظر موسسه خیریه محبان اهل البیت (ع) با حضور معاونت پیشگیری اداره کل بهزیستی خراسان رضوی و  جمعی از مسئولین محلی این  شهرستان. همزمان با روز تامین اجتماعی و بهزیستی صبح امروز خبر داد.

 

 

شایان ذکر است، این پایگاه در جهت پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در یک محله و برگزاری کارگاه پیشگیری از اعتیاد و … فعالیت خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

 

ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای