فرماندار شهرستان رشتخوار:

هدف دشمن تضعیف اعتقادات، ارزش ها و باورهای زن مسلمان است

فرماندار شهرستان رشتخوار در همایش ملی صیانت از حریم خانواده در حضور جمعی از بانوان این شهرستان گفت: دشمن با گسترش فرهنگ‌های غربی و با مطرح کردن بدحجابی و بی حجابی و هزینه کردن در این راه به دنبال تضعیف اعتقادات، ارزش ها و باورهای زن مسلمان است.

به گزارش چهل ماه نیوز، خالقداد عرب فرماندار شهرستان رشتخوار صبح امروز در همایش ملی صیانت از حریم خانواده در جمع بانوان شهرستان رشتخوار در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب اظهار داشت: فلسفه نامگذاری این ایام همزمان با شهادت جمعی از خواهران و برادران ایمانی در مقابله با مطرح شدن مسئله کشف حجاب از سوی رضا خان در سرکوب قیام خونین مسجد گوهر شاد مشهد همراه است.

 

 

عرب به تاکید بر اینکه خوشبختانه امروز درسطح شهرستان رشتخوار هیچ‌گونه آسیب بد حجابی و بی حجابی نداریم، یادآور شد: با وجود نبود بی حجابی و بد حجابی، در سطح شهرستان همچنان باید مراقب این نعمت الهی بود.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه حجاب، محدودیت نیست، بلکه مصونیت است، اذعان داشت: خانواده هایی که محجبه و از نعمت حجاب برخوردار هستند مستحکم تر از خانواده های بدون حجابند.

 

 

 

فرماندار رشتخوار همچنین حجاب را اعتقاد و باور یک زن مسلمان عنوان کرد و تصریح داشت: خانواده هایی که رعایت حجاب را در جامعه ندارند، آن پایداری و شتاب لازمه در خانواده‌های آنها حاکم نیست.

 

 

 

 

وی با اشاره به حضور، فعالیت و هزینه دشمن در زمینه گسترش بدحجابی در کشور گفت: دشمن با گسترش فرهنگ های  غربی و با مطرح کردن بدحجابی و بی حجابی و هزینه کردن در این راه به دنبال ضعیف کردن اعتقادات، ارزش ها و باورهای زن مسلمان است.

 

 

 

 

وی در ادامه با تاکید بر حضور و نقش موثر بانوان در مسائل مهم کشور نیز گفت: زنان در نظام جمهوری اسلامی ایران از همان اوایل انقلاب دوشا دوش مردان حضور پررنگ و درخشانی در صحنه های مهم کشور ایفا کردند.

 

 

 

وی حضور و بهره بردن امروز از بانوان توانمند در کشور در زمینه های مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی را بسیار حیاتی دانست و در ادامه افزود: امروز بانوان در اجرای طرح ها و برنامه های اقتصاد مقاومتی از نقش بی بدیل برخورداند.

 

 

انتهای پیام/

ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای