در خیابان های شهر؛

اقدام دیدنی و جالب یک راننده تاکسی در قم+ تصاویر

با همه مشغله کاری و ذهنی سوار یک تاکسی شدم که بهم احساس آرامش داد، بوی معنویت فضای داخل تاکسی زرد را گرفته بود، تا حدی که نگاهت به هر گوشه از آن می افتاد خواه یا ناخواه خداوند، لحظه مرگ، پرونده سنگین اعمال و... را یاد می کردی که ای وای من تا به امروز چه کرده ام، چقدر برای رفتن و فردای قیامت آمادگی دارم.

اقدام دیدنی و جالب یک راننده تاکسی در قم+ تصاویر

به گزارش چهل ماه نیوز؛ به نقل از زنان قم، وقتی که زندگی خود را در زمانه ای رو به جلو پیش می برید که هر روز و ساعت آن با هم فرق می کند، هیچ بعید نیست با آدم هایی برخورد کنید که نه تنها عملکردشان متفاوت از بقیه مردم است بلکه جنس دلشان خریدنی نیست.

با همه مشغله کاری و ذهنی سوار یک تاکسی شدم که بهم احساس آرامش داد، بوی معنویت فضای داخل تاکسی زرد را گرفته بود، تا حدی که نگاهت به هر گوشه از آن می افتاد خواه یا ناخواه خداوند، لحظه مرگ، پرونده سنگین اعمال و… را یاد می کردی که ای وای من تا به امروز چه کرده ام، چقدر برای رفتن و فردای قیامت آمادگی دارم.

تصاویر زیر گوشه ای از تاکسی زرد متفاوت در خیابان های قم است که تفکر و اعتقاد راننده آن با بقیه فرق داشت، او فضای داخل ماشین خود را با مطالب معنوی، ذکر صلوات، تصاویر و کتابخانه ی کوچکی پُر کرده بود که دل هر مسافری را دگرگون می کرد و شاید یک انگیزه دوباره برای آن که فردایی بهتر را برای خود رقم بزنید.

انتهای پیام/

ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای