گلایه تاکسیداران از بی توجهی مسئولین؛

هیچ نظارتی بر تاکسیرانی‌ها در رشتخوار وجود ندارد

جمعی از رانندگان تاکسیرانی در رشتخوار با انتقاد از حضور مسافرکش‌های شخصی متعدد در این شهرستان، با گلایه از بی توجهی مسئولین خواستار رسیدگی ویژه مسئولان در جهت رفع این مشکل در مسیر تاکسی‌های خطی این شهرستان شدند.

 

 

 

 

 

 

به گزارش چهل ماه نیوز، جمعی از تاکسیدارن شهر رشتخوار با گلایه از بی توجهی مسئولین این شهرستان نسبت به رفع مشکل جابه جایی مسافران در مسیر تاکسی‌های خطی توسط وسایل شخصی و عدم نظارت بر این موضوع گلایه کردند.

محمد حسینی صبح امروز با گلایه از بی توجهی مسئولین در برخورد با رانندگان متخلف مسافر کش در این شهرستان گفت: اکثر ما متأهل، مستأجر و داری چند فرزند هستیم و هیچ درآمد دیگری نداریم و تمام فصول سال مشغول به خدمت رسانی هستیم، بنابراین از مسئولان انتظار حمایت بیشتر و جلوگیری از ورود افراد بدون مجوز که گاهی جان مسافران را به مخاطره می‌اندازند را داریم.

وی با اشاره به اینکه رانندگان متخلف چندین بار با تاکسیرانان در طول روز برای سوار کردن مسافر درگیر می‌شوند، گفت: اکثر رانندگان شخصی با گواهینامه b3 اقدام به جابه جایی مسافران می‌کنند که این موضوع خطرات بسیار بالایی را برای جان مسافران در بر خواهد داشت.

محمد پورصادق یکی دیگر از رانندگان تاکسیران شهرستان رشتخوار در ادامه در رابطه با مشکل تاکسیرانان به خبر نگار ما گفت: عدم نظارت بر وضعیت مسافرکش های شهری و اقدام رانندگان شخصی نسبت به جابه‌جایی مسافران علاوه بر نداشتن بیمه مسافربری و به خطر انداختن جان مسافران، باعث ایجاد مشکلات بسیار زیادی برای خود رانندگان شخصی می‌شود.

وی در ادامه افزود: تاکسیرانان رشتخوار با صرف کردن هزینه های زیاد و طی کردن مراحل قانونی مجوز جابه‌جایی مسافران را گرفتند، اما متاسفانه دید، برخی از افراد و صرف کمی زمان برای تکمیل شدن مسافر تاکسی باعث روی آوردن مسافران به خودروهای شخصی می‌شود، که این موضوع می‌تواند در صورت بروز حادثه هم برای خود شخص و هم راننده مشکلات زیادی به وجود آورد، که این موضوع همواره نیاز به فرهنگ سازی دارد.

مهدی سالاری دیگر تاکسیران این شهرستان در رابطه با مشکلات تاکسیداران به خبر نگار ما گفت: هزینه های دریافتی جابجایی مسافران طبق نرخ نامه سازمان تاکسی رانی انجام می‌شود، اما رانندگان وسیله نقلیه شخصی با هر قیمت و نرخ نامه اقدام به جابه جایی مسافران می‌کنند، امیدواریم هر چه سریع‌تر نسبت به نظارت بر خط تاکسیرانی شهرستان رشتخوار این مشکل چندین ساله تاکسیران در این شهرستان برطرف شود.

محمد رشتخواری یکی دیگر از رانندگان تاکسیرانی در رشتخوار با اشاره به اینکه تمام سرمایه خود را صرف خرید تاکسی در این خط کرده است، گفت: علاوه بر صرف ساعت ها انتظار و رسیدن نوبت به تاکسیداران جابه جایی مسافران بدون نوبت توسط خودروهای شخصی باعث دلسردی تاکسیرانان و نامیدی به ادامه در این راه شده است.

وی نیز خواستار نظارت بیشتر از سوی مسئولین شهرستان در جهت برطرف شدن مشکل پیش‌روی جامعه تاکسیرانی شهرستان رشتخوار شد.

محمد چوبی عضو شورای شهر رشتخوار در رابطه با این مشکل صنف تاکسیرانان به خبرنگار ما گفت: در جهت رفع مشکل مطرح شده از سوی تاکسیداران شهر رشتخوار این موضوع با ارائه مشکلات به صورت کتبی و ارائه آن از سوی تاکسیرانان به شورای شهر به صورت جدی پیگیر و جلسه با مسئولین شهرستان در جهت رفع مشکل فوق برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

 

ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای