یاداشت؛

مراقب افراد سودجو در فعال سازی تماس صوتی تلگرام باشیم

با اعلام خبر فعال شدن تماس صوتی تلگرام برای کاربران ایرانی برخی از سودجویان با عناوین مختلف با دریافت هزینه اقدام به فعال سازی تماس صوتی برای کاربران می‌کنند.

 

به گزارش چهل ماه نیوز، اعلام خبر فعال شدن تماس صوتی تلگرام از شب گذشته صدای زیادی را در کشور و این شبکه مجازی به پا کرده است، به طوری که برخی از سودجویان با استفاده از این موضوع اقدام به دریافت هزینه از کاربران جهت فعال سازی تماس‌های صوتی می کنند.

 

برخی از کاربران ایرانی نیز با حضور در گروههای خارجی و جستجوی در این گروها با عضو شدن به دنبال ایجاد ارتباط با کاربران خارجی و درخواست تماس صوتی از سوی آنها می‌شوند.

 

شب گذشته پیامی مبنی بر فعال سازی تماس صوتی برای کاربران ایرانی مشروط بر اینکه یک کاربر خارجی دارای تلگرام با کاربری ایرانی تماس بگیرد منتشر شد، با این پیام و انتشار این مطلب بسیاری از کاربران ایرانی تلگرام با هجوم به گروه‌های تلگرامی در خارج از کشور به دنبال فعال سازی تماس صوتی شدند.

 

کاربران مراقب کلاهبرداری‌ها و سرقت های اطلاعات خود در این اقدام و برنامه باشند، افراد سودجو با دریافت هزینه‌ و به بهانه فعال سازی تماس صوتی به دنبال کلاهبرداری و سوء استفاده از این موضوع هستند.

 

تماس صوتی تلگرام حدود یک ماه پیش برای کاربران اروپایی این شبکه مجازی فعال و از شب گذشته این قابلیت برای کاربران ایرانی با مطرح شدن این موضوع و مشروط به تماس یک کاربر خارجی از طریق تلگرام با کاربر ایرانی مطرح شد.

 

 

کاربران عجله نکند طبق شنیده‌ها تماس صوتی تلگرام به زودی در کشور  برای تمامی کاربران این شبکه در دسترس قرار خواهد گرفت.

 

 

انتهای پیام/

ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای