یاداشت؛

رای طایفه ای عدم پیشرفت شهر و روستا

بهترین انتخاب در بحث شوراهای شهر و روستا انتخاب بر اساس تخصص و کارآمدی افراد است، انتخاب طایفه‌ای و ناآگاهانه باعث عدم پیشرفت شهر و روستا در آینده می‌شود.

 

به گزارش چهل ماه نیوز، بهترین گزینه در شورای شهر و روستا قوم و خویش آشنا و همسایه نیست، تخصص و کارآمدی فرد عامل مهم پیشرفت هر شهر و روستایی است.

 

انتخابات شورای شهر و روستا یکی از مهمترین اقداماتی است که در سطح کشور برای آینده مردم  رقم می‌خورد.

 

بهترین انتخاب را باید بر اساس متعهد بودن فرد، پایندی به اصول، ولایی بودن، دینداری و کارآمدی در آن منطقه انتخاب کرد.

 

انتخاب نابخردانه علاوه بر ضایع شدن حق فرد اصلح موجب عدم پیشرفت های لازمه در آن شهر یا روستاها در آینده خواهد شد.

 

باید این سوال را در ذهن خود داشته باشید، افرادی که برای شورا نام نویسی کردند، هدفشان چیست؟ با چه نیتی پای به عرصه گذاشتند، آیا حضورشان به عنوان یک کاندید مشکلات آینده آن شهر یا روستا را برطرف می‌کند، این موضوع در شهرهای کوچک بیشتر حس می‌شود.

 

فضای مجازی و استفاده از رسانه های ارتباطی برای برخی از کاندیدا برخی از زوایای پنهان هدف‌های افراد را مشخص می‌کند، افرادی که در گذشته هیچ حرکت و اقدام دلسوزانه ای برای شهر و روستا نکرده اند به یکباره در آستانه انتخابات به فکر حل مشکلات می‌شوند، مطمئنا تنها حرف، در عمل آنها خواهد بود.

 

 

براستی رابطه رای طائفه ای و پیشرفت شهر و روستا را در نظر گرفته اید؟ نگاه تعصبی و ناخردانه به حال و هوای اینکه راه یافتن قوم و خویش، دوست و آشنا و همسایه باعث فراهم شدن شرایطی کاری و تسریع حل مشکلات برای اطرافیان خواهد شد، هیچ دردی از پیشرفت شهر، روستا و آینده مردم و خود آن فرد دوا نخواهد کرد.

به امید بهترین های برای مردم ایران زمین

انتهای پیام/

 

 

 

 

ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای