رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رشتخوار خبر داد؛

اعزام تیم والیبال محلی رشتخوار به مسابقات بومی محلی استان

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رشتخوار از اعزام تیم بومی محلی والیبال احمدآباد آستانه نماینده شهرستان رشتخوار به مسابقات مرحله استانی در مشهد مقدس خبر داد.

 

photo_2017-02-22_13-15-32

به گزارش چهل ماه نیوز، مهدی پرتو رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رشتخوار صبح امروز در رابطه با اعزام تیم بومی محلی شهرستان رشتخوار در رشته والیبال به مسابقات بومی محلی استان، گفت: چهارمین دوره مسابقات بومی و محلی استان در شهر مشهد مقدس از فردا ۵ اسفند آغاز می‌شود.

 

وی با اشاره به راه‌یابی  ۲ تیم والیبال محلی و کبدی به این دوره از مسابقات گفت: تیم‌های  کبدی  از روستای مهدی‌آباد رشتخوار و والیبال از روستای احمدآباد آستانه این شهرستان رشتخوار با کسب مقام قهرمانی در مسابقات زیرگروه استان در شهر گناباد موفق به کسب جواز حضور در این دور ه از مسابقات شدند.

پرتو با اشاره به اینکه تیم والیبال محلی این شهرستان تنها در این دوره از مسابقات حضور خواهد یافت، یادآور شد: تیم والیبال ۴ نفره روستای احمد آباد آستانه نماینده شهرستان رشتخوار با ۱۰ تیم در این دوره از مسابقات به رقابت خواهد پرداخت.

وی در ادامه افزود:  قرعه‌کشی این دوره از مسابقات فردا پنج شنبه ساعت ۱۷ در شهر مشهد مقدس برگزار و رقبای تیم والیبال شهرستان به‌زودی مشخص خواهند شد.

 

انتهای پیام/

ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای