رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رشتخوار:

کلاس های آموزش کشتی در رشتخوار برگزار می شود

رئیس ادراه ورزش و جوانان شهرستان رشتخوار از آغاز ثبت نام کلاس های کشتی در این شهرستان در دو رشته کشتی آزاد و با چوخه خبر داد.

%da%a9%d8%b4%d8%aa%db%8c

 

به گزارش چهل ماه نیوز، مهدی پرتو رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رشتخوار صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ما در رابطه با آغاز کلاس های کشتی در این شهرستان گفت: اداره ورزش وجوانان در نظر دارد کلاسهای ورزشی در رشته کشتی وکشتی با چوخه را در کلیه رده سنی زیر نظر اساتید مجرب استانی از شهرستان سرخس برگزار کند.

 

پرتو در ادامه افزود: با توجه به مراجعه جوانان علاقه مند به ورزش کشتی و پیگیری های متعدد ورزش دوستان این رشته اداره ورزش و جوانان بر آن شد تا آموزش رشته کشتی در شهرستان را آغاز کند.

 

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رشتخوار افزود: رشته کشتی از جمله رشته هایی است که علاقه مندان زیادی دارد اما متاسفانه به دلیل فراهم نبودن شرایط در گذشته جوانان و علاقمندان به این رشته ورزشی در شهرستان رشتخوار موفق به حضور و آموزش در این رشته نشده اند.

 

پرتو یاداور شد: شهرستان رشتخوار در زمینه کشتی مطمعنا از استعدادهای بی نظیری برخوردار است که امیدواریم با کلیک خوردن این رشته در شهرستان استعداد هایی را به ورزش کشتی استان و حتی کشور در آینده نزدیک معرفی کنیم.

 

وی در ادامه از اولیای دانش آموزان خواست با توجه به اینکه شرایط هم از لحاظ امکانات و هم از لحاظ مربیان کارامد در سطح بسیار مطلوب قرار دارد با ثبت نام فرزندان خود در کلاس های کشتی هم سلامت جسمی و روحی عزیزان خود را تامین کنند و هم در پیشرفت کشتی شهرستان سهیم باشند.

 

علاقه مندان به این رشته ورزشی در شهرستان می توانند به مراجعه به اداره ورزش و جوانان نسبت به ثبت نام در کلاس های کشتی اقدام نمایند،این کلاس ها با همکاری آموزش و پرورش شهرستان برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

 

ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای