مسئول تربیت بدنی سپاه رشتخوار:

شرکت ۳۵ تیم والیبال در مسابقات دهه فجر رشتخوار

مسئول تربیت بدنی سپاه رشتخوار گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر، مسابقات والیبال قهرمانی شهرستان رشتخوار با حضور 35 تیم در سه گروه با همکاری اداره ورزش و جوانان برگزار می شود.
به گزارش چهل ماه نیوز حسین هراتی مسئول تربیت بدنی سپاه رشتخوار  اظهار داشت: دهه مبارک فجر، فرصتی مناسبی خواهد بود  تا ‌بار دیگر با آرمانها و اهداف مقدس انقلاب اسلامی پیمانی دوباره بست.

وی هدف از اجرای این مسابقات را نشاط سرگرمی و حفظ سلامتی ورزشکاران عنوان نمود و اظهار داشت: امیدواریم با اجرای اینگونه مسابقات زمینه ساز سلامتی جوانان و ایجاد علاقه و روحیه ورزشکاری برای این ایندگان کشور باشیم.

و همچنین گفت: این ایام فرصت مناسبی خواهد بود تا بار دیگر یادآوری و انتقال آرمانها و دستاوردهای انقلاب اسلامی را به نسل جوان امروزی داشته باشیم.

مسئول تربیت بدنی سپاه رشتخوار  یاداور شد: به مناسبت دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی مسابقات والیبال با حضور ۳۵ تیم در سه گروه، و مسابقات فوتسال با حضور ۱۲ تیم در یک گروه همزمان با دهه فجر برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: مسابقات والیبال بانوان رشتخواری نیز  با حضور ۸ تیم برگزار خواهد شد.

هراتی در تشریح سایر برنامه های ورزشی  در طول دهه فجر ۹۴ تصریح کرد: مسابقات فوتسال، والیبال، کوه پیمایی، دو میدانی، دوچرخه سواری همگانی، تنیس روی میز، دارت، طناب کشی از برنامه های اجرایی در طول دهه مبارک فجر  در این شهرستان خواهد بود.

ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای