بدون نظر
 
نعمت‌زاده: هنوز معتقد به ورود مدیر خارجی هستم
تاریخ انتشار : 13 دسامبر 2015 در 14:56
 
وزیر صنعت با اعلام به خودروسازان پیشنهاد ورود مدیر و کارشناس صادراتی برای توسعه صادرات داده شد گفت: بنده به ورود مدیر صادرات در رشته‌های خاص معتقد هستم و اکنون نیز بر حرف خود تأکید می‌کنم.

نعمت‌زاده: هنوز معتقد به ورود مدیر خارجی هستم

به گزارش چهل ماه نیوز به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا نعمت‌زاده درباره لزوم ورود مدیر خارجی به کشور، اظهار کرد: در زمینه‌های خاص افرادی که به دانش صادرات مسلط باشند نیاز داریم اما از صحبت‌های من گونه دیگری برداشت شد.

وی در توضیح افزود: یک‌مرتبه خودروسازان کشور را جمع کرده به آنها گفتیم: “به این شکل صادر کنید”، زیرا  آنها به‌خوبی صادرات را بلد نیستند.

نعمت‌زاده خاطرنشان کرد: به همین منظور من به آنها تأکید کردم: بروید، چند مدیر یا کارشناس صادراتی بیاورید که آنها کار را شروع کنند و شما نیز این کار را یاد بگیرید.

وی با بیان “عشق صادرات دارم” افزود: بنده قبل از انقلاب تولید کننده بودم و ۵۰ درصد محصول خود را صادر می‌کردم.

وزیر صنعت تصریح کرد: بنده به ورود مدیر صادراتی در رشته‌های خاص معتقد هستم که اکنون نیز بر حرف خود تأکید می‌کنم.

گفتنی است که وزیر صنعت در روز ملی صادرات امسال، در خصوص لزوم ورود مدیران صادراتی در رشته‌های خاص سخن گفت، اما این اظهارات سوء برداشت‌هایی به‌همراه داشت.

انتهای پیام/بخ

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
حضور وزیر ورزش و جوانان در رشتخوار اعزام ۴۴ نفر از رشتخوار به اردوی راهیان نور هشدار پلیس به برهم زنندگان آرامش مردم در آستانه چهارشنبه‌سوری مشارکت ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیونی خیرین در کمک به تجهیز مدارس رشتخوار حمایت کمیته امداد رشتخوار از ۲۰۰ بیمار نیازمند برگزاری اردوی مجازی آشنایی با منابع طبیعی برای دانش آموزان رشتخوار مراسم جشن میلاد امام حسین علیه السلام در رشتخوار+ تصاویر اوکراین برخلاف وعده خود در قبال تعهد همسایگی با روسیه عمل کرده بود/جنگ اوکراین سرسپردگان آمریکا در منطقه را از خواب غفلت بیدار کرد مراسم تکریم و معارفه مسئول عقیدتی سپاه رشتخوار برگزار شد جاهلیت مدرن امروز توسط آمریکای جنایتکار پایه‌‎ریزی می‌شود ۴۷ سری جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد در رشتخوار اهدا شد موضوع اوکراین درسی بزرگ برای سایر کشورها در حوزه اعتماد به غرب و آمریکاست/ حمایت آمریکا و ناتو از اوکراین در حد گفتار درمانی است