رئیس هیئت فوتبال رشتخوار:

مسابقات فوتبال لیگ روستایی رشتخوار پایان یافت

رئیس هیئت فوتبال رشتخوار گفت: مسابقات فوتبال لیگ روستایی شهرستان رشتخوار با قهرمانی روستای کریم آباد به پایان رسید.

به گزارش چهل ماه نیوز حمید خطایی در این رابطه اظهار داشت: مسابقات فوتبال لیگ روستایی بزرگسالان شهرستان رشتخوار با حضور ۷ تیم در مجموع ۲۱ بازی رفت وبرگشت با قهرمانی تیم روستای کریم آباد به پایان رسید.

وی با اشاره به اینکه مسابقات از اواخر شهریورماه به مدت ۱۰ هفته در چمن شهید عمرانی برگزار گردید افزود: پس از انجام ۲۱ بازی، تیم روستای کریم آباد با مجموع امتیاز بالاتر به قهرمانی رسید و تیم های روستای فاردق و فتح آباد این شهرستان به ترتیب دوم و سوم شدند.

رئیس هیئت فوتبال رشتخوارتصریح کرد: قهرمان مسابقات لیگ روستایی به عنوان یکی از دو نماینده شهرستان رشتخوار به مسابقات فوتبال دسته ۲ استان اعزام خواهد شد.

حمید خطایی با اشاره به اینکه ورزش از جمله فعالیتهای است که دارای کارکردهای فروانی در زمینه سلامت جسمی و روانی ، و افزایش روحیه نشاط و شادابی دارد خاطرنشان کرد: ورزش در دنیای امروز جزء نیازهای ضروری است که توجه بیشتر مردم و مسئولین را می طلبد، عدم توجه و حمایت از این حوزه تبعات جبران ناپذیری دربر خواهد داشت که جبران آن هزینه های به مراتب بالاتر به بار خواهد آورد.

وی به مشکلات حوزه ورزش شهرستان در چهار سال اخیر اشاره کرد و افزود: کاهش شدید اعتبارات و امکانات ورزشی وعدم سرمایه گذاری بخش خصوصی و نبود اسپانسر و از طرفی عدم حمایت هیئتهای ورزشی استان و..سبب کاهش فعالیتهای ورزشی در حوزه بانوان و آقایان این شهرستان شده است که رفع این کمبودها نیاز به عزم ملی مسئولین امر وتلاش همه جانبه علاقمندان در این زمینه را دارد.

IMG_20151005_203817

 

ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای