بدون نظر
 
فرماندار رشتخوار خبر داد:
اعتیاد بانوان به مواد مخدر در رشتخوار پایین است
تاریخ انتشار : 23 نوامبر 2015 در 21:40
 

فرماندار رشتخوار گفت: خوشبختانه مسئله اعتیاد و مواد مخدر در حوزه بانوان این شهرستان بسیار پایین است.

 خالقداد عرب در گفتگو با چهل ماه نیوز، گفت: خوشبختانه مسئله اعتیاد و مواد مخدر در حوزه بانوان این شهرستان بسیار پایین است ولی از آنجا که حتی وجود یک نفر گرفتار این مشکل هم برای جامعه زنان زیاد است به صورت پیشگیرانه به این مسئله باید توجه داشت.

 

وی با اشاره به فضای عمومی شهرستان تصریح کرد: خوشبختانه مشکلات شهرستان در حوزه زنان با توجه به بافت فرهنگی مذهبی شهرستان بسیار ناچیز است اما این نباید موجب شود تا ما از بروز مشکلات غافل شویم و ضرورت دارد آگاهانه و مدبرانه از بروز مسائل و مشکلات پیشگیری کنیم.

 

وی در ادامه ببا اشاره به  راهکار جلوگیری از بروز این پدیده شوم در جامعه تصریح کرد: باید ترتیبی اتخاذ شود تا ضمن عدم ایجاد حساسیت بی مورد، برنامه های مختلف برای ایمن سازی جامعه در مقابل این دست مشکلات انجام شود.

 

خالقداد عرب بر تعامل بین بخشی در این زمینه و پرهیز از موازی کاری تاکید کرد و حساسیت ادارات و نهادها را در این زمینه خواستار شد.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان رشتخوار در پایان به جایگاه زن در جامعه اشاره کرد و گفت: زن نیروی مولد، نگهدار، ظرفیت ساز و رشد دهنده منابع انسانی و رکن خانواده است و لازم است زنان نگاهی دوباره به خود و توانایی هایشان داشته باشند تا بتوانند حضور خود را در عرصه های مختلف پررنگ تر کنند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
حضور وزیر ورزش و جوانان در رشتخوار اعزام ۴۴ نفر از رشتخوار به اردوی راهیان نور هشدار پلیس به برهم زنندگان آرامش مردم در آستانه چهارشنبه‌سوری مشارکت ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیونی خیرین در کمک به تجهیز مدارس رشتخوار حمایت کمیته امداد رشتخوار از ۲۰۰ بیمار نیازمند برگزاری اردوی مجازی آشنایی با منابع طبیعی برای دانش آموزان رشتخوار مراسم جشن میلاد امام حسین علیه السلام در رشتخوار+ تصاویر اوکراین برخلاف وعده خود در قبال تعهد همسایگی با روسیه عمل کرده بود/جنگ اوکراین سرسپردگان آمریکا در منطقه را از خواب غفلت بیدار کرد مراسم تکریم و معارفه مسئول عقیدتی سپاه رشتخوار برگزار شد جاهلیت مدرن امروز توسط آمریکای جنایتکار پایه‌‎ریزی می‌شود ۴۷ سری جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد در رشتخوار اهدا شد موضوع اوکراین درسی بزرگ برای سایر کشورها در حوزه اعتماد به غرب و آمریکاست/ حمایت آمریکا و ناتو از اوکراین در حد گفتار درمانی است