خطیب جمعه رشتخوار:

نفوذ آمریکا، بزرگ ترین تهدید امروز کشور است

امام جمعه رشتخوار گفت: نفوذ آمریکا، بزرگ ترین تهدید امروز کشور است که در ابعاد مختلف سیاسی، فرهنگی و اقتصادی رخ می دهد.

به گزارش  چهل ماه نیوز، آیت الله مهدی بهرمند در خطبه های این هفته نمازجمعه رشتخوار،  با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع دانشگاهیان واساتید گفت: سخنان مقام معظم رهبری بسیار کلیدی بود و باید سر لوحه کار تمام مسئولان قرار گیرد.

 

ایشان افزودند: نیاز امروز ما علم است که  اگر در تامین آن کوتاه بیاییم، در آینده ضربه خواهیم خورد.

 

امام جمعه رشتخوار در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که برخی حرف های بیگانگان را در داخل می زنند اظهار داشت: امروز برای تامین نیازهای کشور باید خودمان تلاش کنیم تا دستمان به طرف بیگانگان دراز نشود.

 

آیت الله بهرمند تصریح کرد: متاسفانه در زمینه پیشرفت علمی کاهش سرعت داریم که مسئولان هر چه سریع تر باید برای آن برنامه ای عملیاتی طراحی کنند.
ایشان با بیان اینکه نفوذ اقتصادی، اقتصاد کشور را متزلزل می کند، خاطر نشان کردند: جمهوری اسلامی ایران برای کارهای اقتصادی اجازه ورود امریکا به کشور را نمی دهد.

 

امام جمعه رشتخوار درباره نفوذ سیاسی دشمن گفت: دشمن در نفوذ سیاسی به دنبال این است که نیروهایی را روی کار بیاورد که مجری سیاست های آن ها باشند.

 

ایشان افزودند: نفوذ آمریکا، بزرگ ترین تهدید امروز کشور است که در ابعاد مختلف سیاسی، فرهنگی و اقتصادی رخ می دهد.

 

خطیب نمازجمعه رشتخوار در پایان با اشاره به سالروز خودکفایی گندم گفت: اقتصاد مقاومتی باید سرلوحه کار تولید کنندگان قرار گیرد و در برخی اقلام ضروری است که به خودکفایی برسیم.

ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای